Çağrı Merkezi : 05377485764

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

anka r a ev den ev egunesnakli y at.comT elefon: 0531 522 97 17ÇANKAYA EVDEN EVE NAKLİYAT
Pursaklar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ankara Pursaklar Bölgesinde Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşımacılık Hizmetleri giderek artış göstermektedir. Firmaların bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ve yenilikler kayda değer noktalara ulaşmıştır. Yenilenen araç parkları, teknolojik destekler, asansörlü yük taşıma sistemleri vb. yenilikler sayesinde insanlara çok hızlı ve esnek çözümler sunulabilmektedir.

Ankara, Evden Eve Nakliyat hizmet noktasında rekabetin en çok yaşandığı metropollerden birisidir. Ankara'nın başkent olması, memur ve öğrenci dağılımı açısından çok zengin olması sürekli bir yer değişimi gereksinimini doğurmuştur. Bu hızlı göç ve yer değiştirme akışı pazarı da sürekli canlı tutmaktadır.

Yani iş ağı gelişmiş bölgelerde kurumsal taşımalar yoğunluk gösterirken merkezi yerleşim alanlarında insan ön plana çıktığı için evden eve nakliyat hizmetleri ağırlık kazanmaktadır.

Çankaya‎ Bölgesi için özel olarak oluşturulmuş ekiplerimiz gerek ev taşıma işlerinde olsun gerek kurumsal ofis ve büro taşıma işlerinde olsun bölge halkında hassasiyetle hizmet vermektedirler.

Güneş Nakliyatın geçmişe dayanan deneyim ve tecrübesi, Çankaya Bölgesinde de kendini göstermektedir. Bu güne kadar yüzlerce insana ve kuruma nakliyat anlamında katma değer sağlamıştır.

Firma Kabiliyetleri

Öncelikli hizmet alanımız evden eve nakliyat ve şehir içi yük taşımacılığı olmasına rağmen şehirlerarası taşımacılık da hizmet ağlarımız arasındadır. Değişen zaman ve koşullara bağlı olarak insanların yer değiştirmesi sadece şehir içi ile sınırlı kalmayıp farklı şehirlere de olabilmektedir. Bir öğretmen için Ankara sabit bir yerleşim yeri olmayabilir olası bir İstanbul ve ya Antalya atamasında mevcut yaşamını en kısa zamanda oraya taşıması gerekmektedir. Eskiden olsa belki çok zaman ve para alacaktı ama artık o kadar zor değil. En yeni araçlarla ve en kalifiye personelle bunu yapmak belki de bir gününüzü alacaktır.

 • İnternet üzerinden yaygın erişim,
 • 7/24 İletişim ağı ve esnek çalışma saatleri,
 • Hızlı teklif ve fiyatlandırma avantajları,
 • K3 Belgeli Güvenli şehirlerarası nakliyat hizmetleri,
 • Sigortalı eşya taşıma seçenekleri,
 • Taşınma işinin doğasına uygun personel istihdamı,
 • Montaj ve Demontaj işlemlerinde alanında uman personel,
 • Şehir içi ve Şehirlerarası taşımalara uygun araç tedariki,
 • Asansörlü eşya taşıma gibi mobil teknolojik çözümler,
 • Şehirlerarası nakliyat ve yük taşıma için araç takip ve eşya takip sistemlerinin sunulması,
 • Memur, Polis, Asker, Gazi ve benzer pozisyonlarda ki vatandaşlara özel fiyat uygulamaları,

Güneş Evden Eve Nakliyat ailesi olarak sizin ve eşyalarınızın önemini biliyoruz. Bu yüzden yükünüzü hafifletmek ve taşımak için elimizden gelen özveriyi sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bizi ne zaman ve nereden ararsanız arayın uygun şartlarda ve uygun zamanlarda sizlere herhangi bir şekilde geri dönüş yapılacaktır. Bizi internette Ankara Güneş Nakliyat diye bulabilirsiniz, Ankara Güneş Evden Eve Eşya Taşıma diye bulabilirsiniz ya da hiç aklınıza gelmeyecek bir Google sorgusunda bulabilirsiniz.

Bize en kolay şekilde ulaşabilmeniz için size modern teknolojik imkanları sunmaya çalışıyoruz. O yüzden evde TV izlerken, otobüste seyahat ederken cep telefonunuzla ve ya iş yerinde bilgisayarınızdan bize Google, Yandex ve ya Bing üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize telefon numaranızı bırakabilirsiniz ki çalışma arkadaşlarımız ilk fırsatta size ulaşırlar.

Güneş Evden Eve Nakliyat firması olarak ana araç parkı Demetevler bölgesinde konuşlanmıştır. Ancak hizmet için Ankara'nın ve Türkiye’nin her yerindeyiz.

Çankaya Bölgesi Hakkında Genel Bilgi

Ne zaman kurulduğu kesin olarak bilinmeyen Ankara'nın gerçek değeri Kurtuluş Savaşı'nın başlaması ve Ata'nın 27 Aralık 1919 tarihinde Ankara'ya gelişi ile ortaya çıkar. Cumhuriyetin ilanından önce 20.000 nüfuslu küçük bir belde olan Ankara, Ankara Kalesi ve eteklerinde ve ulus çevresinde yer almaktaydı.

Günümüzde Çankaya ilçesi sınırları içinde Ankara'nın en modern bölgesini oluşturan kısım, o zamanlarda bağ ve bahçelerden oluşmaktaydı. İlçenin merkezi olan Yenişehir semti ise, 60 yıl öncesinde İncesu Deresinin baskınlarına uğrayan basık bir ova görünümündeydi, ilçede Cumhuriyetin ilanının ilk yıllarından itibaren yoğun bir yerleşme görülür. Günümüzde Bakanlıklar semtinde görülen modern ve büyük binalar bu dönemin ilk yapılarıdır. Daha sonra Namık Kemal Mahallesindeki Kaymakamlık binası yapılmış, eski kütüphane binalarının bulunduğu semtte ise dönemin Başbakanı Şükrü Saraçoğlu tarafından memurlar için ilk konutlar yaptırılmıştır.

Hızlı şehirleşme hareketlerinin sonucu olarak 9 Haziran 1936 tarihinde kabul edilen 330 sayılı Yasa ile Çankaya ilçe haline getirilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin üst yönetim idare binaları bu ilçe sınırları içinde yer almaktadır. Engebeli bir araziye yerleşmiş olan ilçenin denizden yüksekliği yaklaşık 870 metredir. İlçenin önemli dağları doğu yönünde yer alır. Ankara'nın Elmadağ ilçesine adını veren Elmadağ'ın Çaldağ Tepesi bunlardan birisidir. İlçenin doğu yönünü zirvesi 1800 metreyi bulan dağlar kaplarken kuzey ve batısını Ankara Ovası'nın düzlükleri oluşturur. Örneğin, Bahçelievler Emek Mahallesinde yer alan Atatürk Orman Çiftliği bu ova üzerinde kurulmuştur.

İlçenin kuzeydoğusunda, içinde Hatip Çayının yer aldığı Kayaş Vadisi kent merkezine kadar uzanır. Dikmen Vadisi ve Portakal Çiçeği Vadisi gibi yeni projelerle de ilçenin bir ticaret, turizm ve kültür merkezi haline getirilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Ova özelliği taşıyan düzlükler içinde önceden akarsu yatağı olan dereler vardır. Suları kurutulmuş çukur alanlar durumunda olan bu dereler, ıslah edilmiş ve üzerleri kapatılmıştır. Günümüzde üzerinden önemli bulvar ve yolların geçtiği bu dereler İncesu Deresi, Bülbül Deresi, Araplar Deresi, Kavaklıdere ve Cevizlidere'dir.

İlçenin en önemli akarsuyu olan İmrahor Deresi, Kavaklıdere, Küçükesat, Seyranbağları, Topraklı ve Cebeci semtlerinden sonra Altındağ ilçesine geçer, İncesu Çayı ile birleşerek Ankara Çayına karışır. İlçede yer alan tek göl Eymir Gölüdür. Kent merkezine 15 kilometre uzaklıktadır. Gölbaşı ilçesinde yer alan Mogan Gölünün kuzeydoğusunda yer alır. Uzunluğu 5 kilometre, eni 300 metre civarındadır. Derinliği 1012 metre civarında değişen gölün suyu tatlıdır. Çevresinde tesislerin yer aldığı gölde balık üretilmektedir. İlçenin ormanlık alanı, Elmadağ, Eymir Gölü ve Çal Dağı arasında yer alan meşelikler ve Oran şehrindeki ormanlık alandır.

İlçede bulunan Anıtkabir, Atatürk Müzesi, Pembe Köşk, Zafer Anıtı, Güvenlik Anıtı Güven Park ve TBMM gibi anıt ve binalar çok yakın tarihimizi anlatan eserler arasındadır. MTA Genel Müdürlüğü Tabiat Tarihi Müzesi, ODTÜ Arkeoloji Müzesi, Devlet Resim ve Heykel Müzesi, Anıt Park, Botanik Bahçesi, Abdi ipekçi Parkı, Kurtuluş Parkı, Milli Egemenlik Parkı, Oyuncak Müzesi, Hatti Anıtı, Atakule, ilçenin diğer turist çekim merkezleridir. Ahlatlıbel Spor ve Eğlence Merkezinin yanı sıra, Eymir Gölü de ilçenin güneyinde ODTÜ arazisi içindedir. Lokantaları, parkları, çay bahçeleri, sinema ve tiyatro salonlarında turistlerin aradığı her imkânı sağlayabilecek kapasiteye sahip olan ilçede, uluslararası film, müzik ve tiyatro festivalleri her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Alıntı: T.C. Ankara Valiliği

Güneş Nakliyat ile Şehir İçi Bireysel Taşınma Avantajları

Ankara Bölgesinde yaşayan halkımız; referanslarla, internet ve ya radyo kanalları aracılığıyla bize ulaşmaları sonucunda çok hızlı bir şekilde taşınma süreçlerini organize edebiliriz. Eşya Paketleme işlemleri şehir dışından arayan müşterilerimize oranla daha hızlı ve kolay çözüme ulaştırılacaktır. Bununla birlikte ücretsiz ekspertiz hizmetimizde şehir içi nakliyatlarda daha kolay uygulanabilmektedir.

Güneş Nakliyat ile Şehir İçi Kurumsal Taşınma Avantajları

Ankara Bölgesinde kurulmuş olan firmalarımızın taşınma süreçleri şehirlerarası firmalara nazaran daha hızlı ve kolay organize edilmektedir. Dijital iletişim araçları ile firmamıza ulaşan ve gerekli ön anlaşmaları sağladıktan sonra hızlı ve çevik bir şekilde taşınma süreci başlatılmaktadır. Ofis eşyalarınızın hassasiyet derecesine uygun paketleme ve koruma çalışmaları ile şirketinizin yer değiştirme işlemleri itina ile tamamlanmaktadır.

Güneş Nakliyat ile Şehir İçi Bireysel Taşınma Dezavantajları

Taşınmanın yoğun olduğu dönemlerde yerel halkın ani taşınma isteklerinin bazen karşılanamaması ve oluşan olumsuz tepkiler. Eski dar sokaklara araçların girişlerinde zorluk çıkması ve bu konuda müşterilerimizin sokak kontrolünü önceden sağlayamamaları, taşınma süresini gereksiz uzatması. Binaya ait kaynakların önceden kullanılabilecek olması bilgisinin verilmesi ancak taşınma günü kararın değiştirilmiş olması ve bu bilginin bizlere aktarılmamış olması. Bu ve benzeri durumlar hem bizim açımızdan hem de müşterilerimiz açısından dezavantajlı durumlar oluşturmaktadırlar.

Güneş Nakliyat ile Şehir İçi Kurumsal Taşınma Dezavantajları

Firmaların taşınma sırasında eksik bilgi vermeleri, belirtilen yüke göre araç tahsis edildikten sonra kapasite üstü taşıma talep etmeleri en popüler sorunlarımızdandır. Ayrıca paketleme konusunda da eşyalarının önem derecelerinin taşıma personeline yanlış ve ya eksik aktarılması işimizi zorlaştırmaktadır. İşhanı, plaza ve rezidanslarda yaşayan kurumsal müşterilerimizin taşınma saat ve randevu ile bulundukları mekânın kaynak tüketimlerini önceden ayarlamamış olmaları da taşınma işlemi açısından dezavantajlı durum oluşturmaktadır.

Güneş Nakliyat Araç Parkları

Çankaya Bölgesine özel bir aracımız ve ekibimiz 7/24 taşınma işlemlerine hazır bir şekilde tutulmaktadır. Araç parklarımız birçok bölgede mevcut iken bazı bölgelere sadece yakın bölgelerde konumlandırılmaktadır. Bunun başlıca nedenleri ise yerleşim yerlerinin yoğunluğu ya da iç içe geçmiş olan bölgelerin olmasıdır. Firma olarak elimizden geldiğince tüm bölgelere yetişecek oranda araç sağlamaya çalışıyoruz.

Nakliyat Sektöründe Yetişmiş Personel İstihdamı

Güneş Nakliyat bünyesinde çalışan personeller uzun zamandır bu sektörde hizmet veren çalışanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni için ahlak ilkeleri ön plana çıkan ve alanında uzman çalışanlar istihdam edilmektedir. Özellikle montaj ve demontaj işlemlerinde marangozluk geçmişi olan bu konuda yetenekli çalışanlar tercih nedenimizdir. Yine teknik bilgi gerektiren elektrik ve tesisat ile ilgili konularda da deneyim ve bilgi şartı aramaktayız. İşin geri kalan kısmı zaten insan gücü ve fiziksel kabiliyet gerektirdiği için başarılı bir takımla süreç en iyi şekilde tamamlanmış oluyor.

K3 Yetki Belgesi

Yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Taşımanın şekline göre türlere ayrılır. Taşımanın şekline göre aşağıdaki türlere ayrılır:

K3 Yetki Belgesi; Ticari amaçla ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacaklara verilir. Ulaştırma bakanlığının en son 31.12.2010 tarih ve 27802 sayılı Resmi Gazete(3.Değişiklik) yaptığı değişiklikle resmi gazetede yayınlanan ve taşımacılıkta kullanılan araçların kayıt altına alınması kapsamında zorunlu hale getirilen belge türüdür. Belge kapsamına giren mükelleflerin Ulaştırma Bakanlığına başvurarak işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Aksi takdirde belgesi olmadan taşımacılık yapmanın cezası bulunmaktadır.

K Yetki Belgesi Yenileme İşlemleri:

Süresi dolan belgenin yenileme işlemi için yetki belgesi bitiş tarihinden 60 gün önce başlayan süreç etki belgesinin bitiş tarihinden 60 gün sonrasına kadar devam eder. Bu süreler içinde başvuru yapanlar yetki belgelerinin yenilenmesi için bu yılki yetki belgesi ücretinin %5 ini ödeyerek yetki belgelerini 5 yıl daha kullanabilirler.

Yalnız yetki belgesi süresi dolduktan sonraki 60 günlük ek süre %5 ödeyerek belge yenileme şansınızı korurken araçlarınız cezadan muaf tutmaz. Kısaca belgenizin bitiş tarihinden itibaren araçlarınız belgesiz sayılır ve yakalanırsa belgesiz taşımacılık yaptığı için cezaya maruz kalır. Bu 60 günlük ek süre sadece indirimden yararlanmanız içindir. Yetki belgesi bitiş tarihinden sonraki 60 günlük ek süre içinde başvuru yapmayanlara 30 günlük ikinci bir ek süre daha tanınır fakat bu 30 günlük ikinci ek süre içinde başvuru yapanlar bu yılki yetki belgesi ücretinin %50 sini ödeyerek yetki belgelerini yenileyebilirler.

Sigortalı Eşya Taşıma

Anadolu Sigorta’nın sunmuş olduğu nakliyat sigortası ürünü ile bir malın taşıma aracı ile taşınması sırasında fiziksel zarar görmesini teminat altına alıyoruz. Kamyon ile taşınan mallar bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve klozlar uyarınca bir kaza ya da bir olaya bağlı olarak fiziksel zarar görmesi durumunda Anadolu Sigorta tarafından teminat altına alınır. Bir başka yük taşıma sigortası olan Kıymet Taşıma Sigortası ürünü ile altın ve benzeri değerli madenler ve taşlar, mücevher, nakit para ve benzeri kıymetli malların taşıma aracı ile taşınması sırasında, bir kaza sonucunda zarar görmesi veya silahlı gasp ve soygun riskleri teminat altına alıyor.

Neden Nakliyat Sigortası Almalıyım?

Tam ziya, geniş ve dar teminat seçenekleriyle Anadolu Sigorta malın taşıma aracı ile birlikte tüm değerini yitirecek şekilde zarar görmesinden, çarpma, devrilme, çarpışma, devrilme sonucu kısmi zararlara kadar pek çok riske karşı sigortalısına koruma sağlar. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta ile malınızı güvence altında.

Asansörlü Eşya Taşıma Hizmeti

Güneş Nakliyat Ar-Ge ekibi olarak sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi takip ediyoruz ve bunları sizlerin hizmetine sunmaya çalışıyoruz. Eskiden hem çok katlı binalar yaygın değildi hem de taşınma işlemi bu kadar kolay ve temiz olmuyordu. Kırılan, düşen, dökülen eşyaların haddi hesabı yoktu. Bir de bunlara iş kazalarını eklerseniz ev ve ya işyeri taşımak tam bir kabustu. Firma olarak gelişen trendleri takip ediyoruz. Eşya taşıma esnasında bize ve size neler kolaylık sağlar bunları araştırıyoruz. Mobil eşya taşıma asansörü de bunlardan birisidir. Yani yüksek katlı binalarda ikamet ediyor olmanız bizim için hiç sorun değil yeter ki binanın fiziksel konumu asansör kurulumu için uygun olsun. Asansörlü eşya taşıma müşterilerimiz için çok lüks bir tercih gibi görünse de aslında sizleri korkutacak türden ilave bir masraf oluşturmamaktadır. Üstelik taşınma esnasında meydana gelebilecek zararları da en aza indirmektedir. Taşınma sürecini ekstra hızlandırmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi ve ücretler uygulamaları hakkında destek almak için çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Teknolojik Yatırım ve Çalışmalar

Güneş Nakliyat olarak Türkiye genelinde tüm vatandaşlarımıza ve firmalarımıza ulaşabilmek adına çeşitli yatırımlar yapmaktayız. Şuan içerisinde bulunduğunuz web sitesi bunların en başında gelmektedir. Firmamıza fiziksel olarak gelme şansı olmayan müşterilerimiz için bizim sanal ofisimiz burasıdır. Bu yüzden buraya gelen müşterilerimizin memnun bir şekilde ayrılması için tüm çalışmaları yapıyoruz.


Peki, nedir bu çalışmalar;
 • Duyarlı bir web sitesi ile bize tüm cihazlardan aynı kalite ve kolaylıkla ulaşmanızı sağlamak,
 • İnternet kotanızı tüketmeyecek içeriklere ve görsellere yer verilmesi, (99kb üzerinde görsel web sitemiz üzerinde barındırılmaz)
 • Güvenli bir web alanı oluşturmak, (adres çubuğunda güvenlik kilidimizi görebilirsiniz, lisanslı virüs programları ile rutin taramalar)
 • Mobil cihazlar için hızlı ve kolay kullanım desteği,
 • Tıkla konuş, anında teklif al ve iletişim form araçları,
 • Popüler sosyal medya araçları ve onlarla ilişkilendirilen doğrudan bağlantılar,
 • Tamamen kullanıcı deneyimi hedeflenerek hazırlanan web sitemiz gerekli testlerden geçirildikten sonra sizlerin hizmetine sunulmaktadır,
 • Şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde araç takibi,
Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Güneş Nakliyat olarak müşterilerimizin 7/24 bizlere ulaşabilmeleri için alternatif telefonlar ile hizmet sunmaktayız. Evden Eve Nakliyat ve Ofis Büro Taşıma konularında aklınıza takılan tüm sorularda bizlerden yanıt alabilirsiniz. Doğrudan iletişim dışında Whatsapp mobil uygulaması üzerinden anlık yazışma yoluyla da sorularınızı iletebilirsiniz.

Fiyat Performans Karşılaştırmaları

Evden Eve Nakliyat sektöründe fiyatlar her ne kadar bir birine yakın gibi görünse de değişkenler fazladır. Müşterilerimizden her zaman hassasiyetle talep ettiğimiz bilgiler;

 • Meslek grubunuz, (Polis, Asker, Öğretmen gibi özel indirimlere tabi meslek grupları)
 • Sosyal Statü (Şehit yakını, gazi vb. özel ayrıcalık uygulayacağımız grup)
 • Taşınacak eve ve ya iş yerine ait metre kare bilgileri, sahip olunan eşyaların ön bilgisi,
 • Binanın fiziksel koşulu (asansör, merdiven kullanım kolaylığı, bulunan kat, )
 • Binaya giriş çıkış sokak koşulları ve uygun araç tercihinin yapılması,
 • Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetleri için kesin tarih bildirimi,

Yukarıda bahsettiğimiz genel konularda ne kadar net bilgi aktarırsanız arkadaşlarımız da size sunulacak hizmetin maliyetini çıkarmada oldukça yakın değerler sunacaklardır. Farklı firmalardan alınan farklı fiyatlar tamamen bilgi aktarımı eksikliğinden ve ya ifade yanlışlıklarından kaynaklanmaktadır. Şeffaf bir fiyat politikası uygulamakla birlikte müşterilerimizin hepsi bizim için değerli ve eşit oranda mesafededir. Sadece pozitif ayrımcılık yaptığımız durumlar var ve bu müşterilerimiz de hem bizler için hem de sizler için aynı ölçüde değeri hak eden kesimdir.

Müşteri Yorumları

Firmamız müşteri yorumlarına önem vermektedir ve bu yorumlar doğrultusunda hizmet kalitesini yükseltme çabası göstermektedir. Sektörel anlamda yersiz bir rekabet olması nedeniyle zaman zaman üzücü yorumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Bunların açık ve net bir şekilde rakip firmaların yapmış olduğu yıldırma ve sindirme politikalarından öteye geçemiyor. Normal şartlar altında gerçekten evini taşırken ve ya iş yerini taşırken bile bir insanın uğradığı zarar sonucunda yazabileceği türden olmayan ifadelere yer verilmesi, saldırgan bir tutum izlenmesi tamamen yıpratma amaçlıdır.

Bu yüzden müşterilerimizden ricamız sağduyulu olmaları ve bu olumsuz yorumların gerçek mi sahte mi ayrımını yapmaları. Türkiye genelinde birden çok Güneş Nakliyat var ve bir birinden farklı yüzlerce yorum var. Bunların sizi olumsuz etkilememesini umut ederek hizmet aldıktan sonraki duygularınızı paylaşmanızı tercih ederiz.

Türkiye'nin her yerinden bize ulaşmanız mümkün, mümkün olmayan durumlarda ise lütfen numaranızı bırakın biz size ulaşalım.

pursaklar evden eve nakliyat, pursaklar asansörlü nakliyat, pursaklar ev taşıma, pursaklar nakliyat firmaları, evden eve nakliyat pursaklar, pursaklar nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.