Çağrı Merkezi : 05377485764

Ofis Büro Nakliyat Hizmetleri

anka r a ev den ev egunesnakli y at.comT elefon: 0531 522 97 17OFİS VE İŞYERİ TAŞIMA HİZMETLERİ
Kurumsal Nakliyat Hizmetleri

Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat firması olarak İş Yeri / Ofis taşımanızı farklı süreçlerlere göre planlıyor ve aşama aşama gerçekleştiriyoruz. Siz ne zaman taşınmaya karar verdiyseniz araştırma inceleme süreciniz de başlamış demektir. Dolayısıyla internette ve benzer platformlarda size uygun bir taşıma firması arıyorsunuz ancak o kadar çok firma ile karşılaşıyorsunuz ki hangisi güvenilir, hangisi kurumsal, hangisi sizin bütçenize uygun vb. onlarca soru da beraberinde gelmektedir.

Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat diye yazıp arattığınızda ve bulunmuş olduğunuz siteye girdiğinizde artık taşınma süreciniz başlamış demektir. Bundan sonrası tahmin ettiğinizden daha kolay gelişecektir. Dilerseniz sitemiz üzerinden bizlere numaranızı bırakırsınız çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle irtibat kurarlar, dilerseniz doğrudan arama şekliyle Ofisinizin / İş Yerinizin taşıma işlemini başlatabilirsiniz.

Firmanıza geliyor ve neyi ne şekilde taşıyacağımızı birlikte belirliyoruz son söz sizin olmak şartıyla biz tecrübelerimizi en iyi şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Hangi eşya hangi şartlarda sağlam bir şekilde taşınır size öneririz onay vermeniz doğrultusunda çalışmalar başlatılır. Ayrıca hangi günler yoğun bir mesai durumunuz söz konusu, hangi günleriniz taşınmaya müsait ona göre bir planlama yapılır.

Yine devamın da Eşya Paketleme diye adlandırdığımız süreç vardır ki genelde bu aşama ev sahipleri tarafından yapılmış ve ya kısmen yapılmış halde olur. Yinede böyle bir gereksinim söz konusu ise inceleme için gelen arkadaşımız bu konuda da notlarını alır ve gerekli görüldüğünde hizmet tarafınıza sunulur.

Ev taşıma gündelik hayatta her zaman yapılan bir eylem değildir bu yüzden genellikle taşınan insanlarda kısa süreli bir stres oluşmaktadır. Eşyaların sökülmesi, takılması, ayarlanması vb. ince işçilik ve teknik detay gerektiren konulardır oldukça can sıkıcıdır ancak uzman kadromuz bu konuda da sizlere gerekli olan çözümü sunacaktır.

Taşınmalar genellikle bir güne sığdırılabilmektedir. Ancak bazı mucbir durum ve sebeplerde eşyalarınızın geçici bir süre bir yerde muhafaza edilmesi gerekebilir. Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat olarak bu tip durumlarda sizlere Eşyalarınızı Depolayabileceğiz haftalık, aylık ve ya yıllık olarak uygun alanlar tahsis edilmektedir.

Eşyaların taşınması sırasında kullanılacak olan araç ve gereçleri mevcut evinizin ve yeni evinizin fiziksel şartlarına göre belirliyoruz. Böylelikle hem gereksiz bir maliyetten kurtuluyorsunuz hemde süreç daha sağlıklı işliyor. Mesela 12. kat için Asansörlü Yük Taşıma sistemleri taşınmanızda kullanılabilecek en uygun donanımlardan birisi olacaktır.

kurumsal evden eve nakliyat araçları, kurumsal asansörlü eşya taşıma, kiralık yük asansörü, k3 belgeli taşıma aracı, şehirler arası kurumsal nakliyat, ofis ve işyeri taşıma

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.