Çağrı Merkezi : 05377485764

Evden Eve Nakliyat Araçları

Güneş Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Araç Parkı

Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat filosunda onlarca araç bulunmaktadır. Araçlarımız tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir. Yine aynı şekilde taşınacak olan eşyalarınızın, ürünlerinizin bulunduğu lokasyona görede seçilebilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat: Daha çok büyük araçlarla yapmış olduğumuz taşıma sistemidir. Bazı durumlarda ise küçük araçlarda önerebilmekteyiz. Burada önemli olan tamamen taşınan yükün miktarı ve hassasiyetidir.

Şehiriçi Taşıma: Daha çok küçük araçlar önerilmektedir. Ayrıca trafik şartlarının da uygunluğu baz alınacak olursa bulunulan lokasyona en uygun araç tipi seçilmektedir. Bazı durumlarda büyük araçlarda görevlendirebilmekteyiz.

Asansörlü Taşıma Araçları: Bu araçlar ana taşıyıcı ekibe destek amaçlı olarak görevlendirilirler. Eşyalarınızı en az zararla ve daha hızlı bir şekilde boşaltır ve ya yüklerler. Firmamızda bulunan araçların hepsinin yeni ve bakımlı olmasına ayrıca tüm hizmet lisans ve sertifikalarına sahip olmalarına özen gösteriyoruz. Başarılı bir ekip ve yüksek standartlı araçlarla taşınamayacak yük yoktur diyoruz.

Evden Eve Nakliyat araçları ev taşımanın olmazsa olmaz unsurlarıdır. Eskiden beri bilinen bir şey vardır, alet işler el övünür. Evet ne güzel söylemişler. Hepsinin ayrı bir yeri ve önemi var. Asansörlü Eşya taşınır, diyoruz demesine ama gerçekten büyük nimet. 25. Kata kadar 4+1 ev taşımayı bundan 10 yıl öncesi düşünün. Hem kendi açınızdan hem bizim açımızdan. Oysa bugün çocuk oyuncağı denecek duruma geldi. Burada firmalara düşen ise envanterlerine böyle bir teknolojik kolaylığı dahil ettiler mi?

Büyük çekici kamyonlar. Uzun yolların şehirler arası nakliyatın vaz geçilmezidirler. Geniş yük alanı ile büyük bir evi rahatlıkla taşıyabilecek kapasitedirler. Araçlarda bulunan mobil cihazlarla bu araçların konumlarını takip edebilir, anlık bilgi alabilirsiniz.

Küçük kamyonetler, daha çok küçük ev eşyaları ve dar sokaklardan oluşan aktif şehir içi nakliyatlar için kullandığımız ve filomuza kattığımız araçlarımızdır. Tercih edilme nedenleri genellikle özel nedenlerdir.

Konteyner ve açık alan depolama bölgeleri. Bazı müşterilerimizin eşya depolama gereksinimlerini çözmek için oluşturmuş olduğumuz eşya depolama üniteleridir. Depoları ve size ait konteynırları kamera ile görüntüleme şansına sahip olursunuz. Depolarda fiziksel ve teknolojik güvenlik önlemleri alınmıştır. 7/24 ısı ve nem kontrolleri yapılmaktadır.

evden eve nakliyat araçları, asansörlü eşya taşıma, kiralık yük asansörü, k3 belgeli taşıma aracı, şehirler arası nakliyat araçları, nakliyat araç parkları

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.