Çağrı Merkezi : 05377485764

Asansörlü Nakliyat

anka r a ev den ev egunesnakli y at.comT elefon: 0531 522 97 17ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİ
Asansörlü Nakliyat

Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat Evden eve sektöründe firmamıza yeni dahil olan tecrübeli elemanlarımız ve araçlarımzla nakliye hizmet sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz. Ankara Güneş Evden Eve nakliyat bünyesinde barındırdığı asansörle ile uzak kat taşımalarında zararı minumuna indirecek şeklinde asansör hizmeti de vermeketedir.

Taşıma esnasında gerekli uzman arkadaşlarımız yer tespiti yaptıktan sonra asansör kurulur. Asansör kurulana kadar 3 arkadaşımız sökülmesi gereken dolanların sökümü ve ambalajlanması gereken malzemelerin ambalajlanması için evin içinde çalışırlar. Diğer arkadaşlar asansörün güvenli bir şekilde kurulumunu gerçekleştirirler.

Asansör kurulumu bittikten sonra eğer evin içinde ambalaj ve sökmede bir gecikme olursa yardıma gidilir. Ambalaj ve sökme işi bittikten sonra güvenli bir şekilde etrafı rahatsız etmeden taşıma işlemini gerçekleştiryoruz. Asansörlü taşımada katın; uzak kat farkı gözetmeksiniz müşterimizin istemesi dahilinde asansörlü taşımayı gerçekleştiriyoruz.

Paketleme işlemi bittikten sonra seri bir şekilde eşyalarınız balkondan veya pencereden asansörümüzün sepetine konularak indirilmesi ve araca yerleştirilmesi işlemi gerçekleştirilir. Asansör sistemi sayesinde taşınma işlemi çok daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın hasar görme olasılığıda en aza indirgenir.

Eşyalar, yük asansörüyle aracın kapısına kadar geldikten sonra hiç yere değmeden direk araca yüklenir. Diğer Ev ve ya Ofise taşınırken de bulunduğu kata ve yere göre yine aynı şekilde bu işlemin tersi yapılarak, eşyaların zarar görmesi önlenir. Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat olarak değişen zaman ve koşullara göre sizlere en iyi hizmeti verebilecek araç ve donanımları tedarik etmeye çalışıyoruz. Biz ne kadar modern ne kadar teknolojik olursak sizde o derece stressiz ve hızlı bir şekilde taşınıyorsunuz.

Artık taşınacağım kat yüksek, eşyalarıma birşey olur korkusuna kapılmak yok. Asansörlü eşya taşımacılığını güvenli bir şekilde gerşekleştiren firmayız. Gerek müsteri portföyümüz gerek geri dönüşler bizim nakliye sektöründe güvenli taşımacılığa değer verdiğimizin kanıtıdır.

asansörlü evden eve nakliyat, kurumsal asansörlü eşya taşıma, kiralık yük asansörü, şehirler arası asansörlü nakliyat, asansörlü ofis ve işyeri taşıma

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.