Çağrı Merkezi : 05377485764

Eşya Paketleme Hizmetleri

anka r a ev den ev egunesnakli y at.comT elefon: 0531 522 97 17EŞYA PAKETLEME HİZMETLERİ
Eşya Ambalajlama Hizmetleri

Eşya Paketleme hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat Hizmetleri'nin uzman taşıma personellerinin hassas çalışmmaları ile eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye havalı branda ile paketlenmektedir.

Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmet sırasında zarar gelmemesi için en doğru paketleme seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Kamyona ve kamyonete yükleme yapılacak eşyalar ambalajlama yapılmadan konulmazlar. Araçlarımızın özel aralıklı sıralı ip sistemi içerisinde olup, eşyaların aralarından ip çekilerek aracın hareket halinde iken eşyalar birbirği üzerine binmez. Özel giysileriniz aracın belli bir kısmında asılarak muafaza edilir.

Yine devamın da Eşya Paketleme diye adlandırdığımız süreç vardır ki genelde bu aşama ev sahipleri tarafından yapılmış ve ya kısmen yapılmış halde olur. Yinede böyle bir gereksinim söz konusu ise inceleme için gelen arkadaşımız bu konuda da notlarını alır ve gerekli görüldüğünde hizmet tarafınıza sunulur.

Ev taşıma gündelik hayatta her zaman yapılan bir eylem değildir bu yüzden genellikle taşınan insanlarda kısa süreli bir stres oluşmaktadır. Eşyaların sökülmesi, takılması, ayarlanması vb. ince işçilik ve teknik detay gerektiren konulardır oldukça can sıkıcıdır ancak uzman kadromuz bu konuda da sizlere gerekli olan çözümü sunacaktır.

Taşınmalar genellikle bir güne sığdırılabilmektedir. Ancak bazı mucbir durum ve sebeplerde eşyalarınızın geçici bir süre bir yerde muhafaza edilmesi gerekebilir. Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat olarak bu tip durumlarda sizlere Eşyalarınızı Depolayabileceğiz haftalık, aylık ve ya yıllık olarak uygun alanlar tahsis edilmektedir.

Eşyaların taşınması sırasında kullanılacak olan araç ve gereçleri mevcut evinizin ve yeni evinizin fiziksel şartlarına göre belirliyoruz. Böylelikle hem gereksiz bir maliyetten kurtuluyorsunuz hemde süreç daha sağlıklı işliyor. Mesela 12. kat için Asansörlü Yük Taşıma sistemleri taşınmanızda kullanılabilecek en uygun donanımlardan birisi olacaktır.

eşya paketleme araçları, kurumsal paketleme ve eşya taşıma,eşya ambalaj hizmetleri, şehirler arası kurumsal nakliyat, ofis ve işyeri eşya paketleme

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.