Çağrı Merkezi : 05377485764

Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri

anka r a ev den ev egunesnakli y at.comT elefon: 0531 522 97 17EKSPERTİZ HİZMETLERİ
Evden Eve Nakliyat Ekspertiz İşlemleri

Firmamıza ait bir personelin taşınma işleminden önce yer kontrolü yapması ve taşınmaya uygun modeli çıkarması işlemlerinin bütünüdür. Alanında uzman personelimizin; eşya ambalaj ihtiyacını belirlemesi, asansör kurulup kurulamayacağı ve ya yüzey incelemeleri, binaya ait yük asansörleri gibi incelemeleri yaparak taşınma sürecüni hızlandıracak çalışmalar yapmasıdır.

Alınan bilgiler ve oluşturulan taşınma planı ile eşyalarınızın nasıl taşınacağı, kaç kişilik bir ekip ayarlanacağı ve nasıl bir araç tahsis edileceği frmamız tarafından programa alınır. Böylelikle taşınma günü geldiğinde bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Günümüzde çok az kurumsal firmanın yapmış olduğu bu çalışma aslında çok önemli ve hayat kurtaracak türden. Ayrıca müşterilerimiz için de bir ekonomi yapma fırsatıdır. Bazı müşterilerimiz binalarında bulunan yük asansörlerini unutup tekrar asansör kiralayabiliyorlar. Bazı müşterilerimiz büyük araç istiyor ancak bulunduğu yerin fiziksel uygunsuzluğu ek maliyet ve ya stres oluşturabiliyor. Bu konuda çağrı merkezimizi aradığınızda destek isteyebilirsiniz.

Yine devamın da Eşya Paketleme diye adlandırdığımız süreç vardır ki genelde bu aşama ev sahipleri tarafından yapılmış ve ya kısmen yapılmış halde olur. Yinede böyle bir gereksinim söz konusu ise inceleme için gelen arkadaşımız bu konuda da notlarını alır ve gerekli görüldüğünde hizmet tarafınıza sunulur.

Ev taşıma gündelik hayatta her zaman yapılan bir eylem değildir bu yüzden genellikle taşınan insanlarda kısa süreli bir stres oluşmaktadır. Eşyaların sökülmesi, takılması, ayarlanması vb. ince işçilik ve teknik detay gerektiren konulardır oldukça can sıkıcıdır ancak uzman kadromuz bu konuda da sizlere gerekli olan çözümü sunacaktır.

Taşınmalar genellikle bir güne sığdırılabilmektedir. Ancak bazı mucbir durum ve sebeplerde eşyalarınızın geçici bir süre bir yerde muhafaza edilmesi gerekebilir. Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat olarak bu tip durumlarda sizlere Eşyalarınızı Depolayabileceğiz haftalık, aylık ve ya yıllık olarak uygun alanlar tahsis edilmektedir.

Eşyaların taşınması sırasında kullanılacak olan araç ve gereçleri mevcut evinizin ve yeni evinizin fiziksel şartlarına göre belirliyoruz. Böylelikle hem gereksiz bir maliyetten kurtuluyorsunuz hemde süreç daha sağlıklı işliyor. Mesela 12. kat için Asansörlü Yük Taşıma sistemleri taşınmanızda kullanılabilecek en uygun donanımlardan birisi olacaktır.

Ekspertiz Hizmetinin faydaları nelerdir?
1. Çözüm odaklı bir yaklaşımdır,
2. Taşınma modelinin belirlenmesini sağlar,
3. Taşınma sürecini hızlandırır,
4. Ekonomik olarak sizin lehinize çözümler üretilir,
5. Gereksiz stresin önüne geçer,
6. Gereksiz iş gücü kaybını önler,
7. Çevreye duyarlı bir taşınma gerçekleşmesini sağlar,

ücretsiz nakliyat ekspertizi, ekspertiz hizmetleri, evden eve nakliyat ekspertiz, asansörlü taşıma ekspertizi, taşınma eksperi, uzman nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.