Çağrı Merkezi : 05377485764

Sık sorulan Sorular

Güneş Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Pratik Bilgiler

En iyi 10 evden eve nakliyat firması? asansörlü eşya taşıyor musunuz? evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? şehirler arası nakliyat fiyatınız? eşya depolama hizmeti veriyor musunuz? Boş kutu veriyor musunuz? Eğer taşınma sürecine girmişseniz kafanızda deli sorular. Bunlar sadece onlardan bir kaç tanesidir. Aklınıza takılan sorularda lütfen çağrı merkezimizi aramakta tereddüt etmeyin.

Her müşterimiz bizim için değerlidir. Bu yüzden her bir müşteri için aynı ilgi ve alaka firmamız tarafından profesyonelce sağlanmaktadır.

Onlarca soru için yüzlerce cevap ile sizleri ofisimize bekleriz ya da Çağrı Merkezimiz ücerinden telefon ile destek sunabiliriz.

  • Nakliyat sigortası hasarlarında belgeleri temin ederken zorlanıyoruz, bu engel aşılamaz mı?

    Bir hasar sonrasında sigorta eksperinin istediği belgeler, sevkiyat sigortalı olmasa da düzenleniyor. Genellikle bu belgelerin çoğu, yurtdışı sevkiyat ise gümrük müşavirlerinde, yurtiçi sevkiyat ise işletmenizin muhasebe servislerinde/muhasebecinizde bulunuyor. Böyle bakıldığında özel durumlar dışında geriye sadece malın nakliyat sürecinde hasar gördüğünü gösterir bir belgenin temin edilmesi kalıyor.

evden eve nakliyat soruları, evden eve nakliyat pratik bilgiler, ev taşıma soruları, nakliyat süreci, evden eve nakliyat kolaylıklar, güneş nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.