Çağrı Merkezi : 05377485764

Eşya Depolama Hizmetleri

anka r a ev den ev egunesnakli y at.comT elefon: 0531 522 97 17EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ
Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama

Eşya depolama ve eşya paketleme alanında hizmet veren Güneş Nakliyat, kalite odaklı hizmet anlayışı ile hareket eder. 1.000 m2 kapalı alanda metal konteyner ve açık alan imkanlarıyla hizmet sunar. Bireysel ya da kurumsal her iki şekilde de depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinin işleyişi; müşterimiz çağrı merkezimizle iletişim kurar. Daha sonra ilgili personel uygun araç ve konteynır ile belirtilen adrese gider. Burada eşyalar kayıt altına alınarak yükleme işlemi gerçekleştirilir. Eşyalar güvenli bir şekilde depolanacakları adrese aktarılırlar.

Yangın, deprem gibi doğal afetler, hırsızlık ve rutubet gibi kötü sürprizlere karşı bütünüyle korunur. Yine bunun dışında ortaya çıkabilecek olan böcek vb. sorunlara karşı da gerekli önlemler alınır. Her türlü güvenlik gereksinimi karşılanmış olan bu depolarda eşyalarınızı dilediğiniz süre kadar muhafaza edebilirsiniz.

Yine devamın da Eşya Paketleme diye adlandırdığımız süreç vardır ki genelde bu aşama ev sahipleri tarafından yapılmış ve ya kısmen yapılmış halde olur. Yinede böyle bir gereksinim söz konusu ise inceleme için gelen arkadaşımız bu konuda da notlarını alır ve gerekli görüldüğünde hizmet tarafınıza sunulur.

Ev taşıma gündelik hayatta her zaman yapılan bir eylem değildir bu yüzden genellikle taşınan insanlarda kısa süreli bir stres oluşmaktadır. Eşyaların sökülmesi, takılması, ayarlanması vb. ince işçilik ve teknik detay gerektiren konulardır oldukça can sıkıcıdır ancak uzman kadromuz bu konuda da sizlere gerekli olan çözümü sunacaktır.

Taşınmalar genellikle bir güne sığdırılabilmektedir. Ancak bazı mucbir durum ve sebeplerde eşyalarınızın geçici bir süre bir yerde muhafaza edilmesi gerekebilir. Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat olarak bu tip durumlarda sizlere Eşyalarınızı Depolayabileceğiz haftalık, aylık ve ya yıllık olarak uygun alanlar tahsis edilmektedir.

Eşyaların taşınması sırasında kullanılacak olan araç ve gereçleri mevcut evinizin ve yeni evinizin fiziksel şartlarına göre belirliyoruz. Böylelikle hem gereksiz bir maliyetten kurtuluyorsunuz hemde süreç daha sağlıklı işliyor. Mesela 12. kat için Asansörlü Yük Taşıma sistemleri taşınmanızda kullanılabilecek en uygun donanımlardan birisi olacaktır.

Eşya depolama avantajları nelerdir?
1. %100 güvenli bir depolama alanı sunar,
2. Kamera ve Alarm ile 7/24 koruma sunar,
3. Metal konteynerlar kullanılır,
4. Sigorta kapsamında korunur,
5. Özel paketleme ürünleri sunulur,
6. En uygun nakliye ve depolama seçeneği için eksper desteği sununlur,
7. 1000 m2 yarı kapalı yarı açık alan sunulur,

7/24 güvenlikli depolar, eşya depolama hizmetleri, evden eve nakliyat eşya depolama, güvenli depolama hizmetleri, eşya oteli, kullanılmayan eşya depoları

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASINDA DOĞRU TERCİH GÜNEŞ NAKLİYAT.